İade ve Teslimat Koşulları

İade ve Teslimat Koşulları (Kargo ile gönderilen ürünler için geçerlidir.)


Ürün Teslim Bilgisi 
Siparişleriniz ödeme yapıldıktan sonra en geç 1-3 iş günü içinde kargo şirketi aracılığı ile teslim edilecektir. Kargonun ücreti alıcı tarafından karşılanmaktadır. 
Ürün Değiştirilmesi ve İade 
Size yanlış ürün gönderilmesi halinde, tarafımıza yanlış gönderilen ürün ulaştırıldığı tarihte size yeni ürününüz gönderilecektir. 
Size gönderilen üründe herhangi bir sebeple hata, bozulma ya da başka bir eksiklik olması durumunda bu ürünün değiştirilmesini ya da iade edilmesini talep edebilirsiniz. Bu durumda bize hatayı bildirdiğiniz tarihte size yeni ürün gönderilecek ve ek bir kargo ücreti talep edilmeyecektir. 
Üründeki hatalardan kaynaklanan değiştirme ya da iade istekleri; ürün tüketicinin eline geçtiği tarihten itibaren en geç 7 gün içinde yapılmalıdır. Daha sonraki bir tarihte oluşacak bu tür istekler geçersiz olacaktır. 
Herhangi bir hata durumu olmadan değiştirme veya iade istemi durumunda ürün 
Aymir Yayın Basım Dağıtım'a kullanılmamış ve hasarsız olarak geri iade edilmelidir. Eğer alınan ürün başka bir ürünle değiştirilmek isteniyorsa iki ürün arasındaki fiyat farkı tespit edilecek ve iade/ilave fiyat durumu müşteriye bildirilecektir. 
Sipariş İptali 
Siparişinizi iptal ettirmek için +90 232 435 65 50 numaralı telefonumuzdan müşteri hizmetleri departmanımızdan destek alabilirsiniz. Talebiniz bize ulaştığında işlemler yapılarak tarafınıza bilgi verilir. 
Ödemesini yaptığınız iptal taleplerinizin iadeleri yapıldıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde ilgili hesabınıza yansır. (Bankanın iletmiş olduğu zamandır.) 
Gizlilik 
Sayın Müşterimiz; 
Web sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerinizde tarafımıza vermiş olduğunuz kredi kartınız ile ilgili bilgileriniz yapmış olduğunuz ödeme seçeneğine göre, ödeme yapılan bankaların güvencesindedir. Ayrıca tarafımıza vermiş olduğunuz fatura bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılamaz. 
egitim.web.tr üzerinden yapılan satın almaların iadesi ile ilgili satış sözleşmesi üzerinde de bilgiler yer almaktadır, yukarıdaki şartlar ürün olarak gönderilen satın almaları kapsar, uzaktan eğitimler ile ilgili satın almalar için Satış Sözleşmesi üzerinde iade iptal bilgileri yer almaktadır.